Dam pracę w biurze

STUDENT TRAVEL Sp. z o.o.

ccc

2016-05-27 10:08:04
ccc@o2.pl

Touroperator w Krakowie zatrudni energiczne i konkretne osoby - specjalistów w zakresie organizacji turystyki, gotowe od zaraz włączyć się w pracę zespołu i nie wymagające przyuczenia do zawodu, na stanowiska: 1) samodzielnego specjalistę ds. organizacji wycieczek lotniczych
2) samodzielnego specjalistę ds. organizacji wycieczek autokarowych.
Wymagania:
- biegła umiejętność kalkulacji i tworzenia programów wycieczek
- kompleksowa organizacja imprez (hotel, transport, pilot, przewodnik, atrakcje, etc.
- odpowiedzialność, kreatywność i terminowość w realizacji zadań
- znajomość jęz. angielskiego
- znajomość systemu SART od strony touroperatora
- dyspozycyjność
- biegłość w obsłudze programów komputerowych w zakresie wymaganym do realizacji zadań
Oferujemy:
- pracę w Firmie z tradycjami
- pensja podstawowa + prowizja za uzyskane wyniki
- elastyczny zcas pracy
- możliwość awansu
CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres: dorota.radwan@arion.pl
Aplikacje osób bez doświadczenia i chcące się uczyć nie będą rozpatrywane.

2014-04-10 15:24:36
DOROTA RADWAN
dorota.radwan@arion.pl
601 511 897

poszukuje pracownika
Agencja Turystyczna ARION z siedzibą w Karkowie, poszukuje pracownika z doświadczeniem, do samodzielnego prowadzenia Salonu Sprzedaży Ofert Turystycznych. Wymagane doświadczenie w branży turystycznej, dobra znajomość oferty polskich touroperatorów oraz systemów rezerwacyjnych.

2014-04-10 14:36:49
601 511 897

Pakiety Świąteczno – Sylwestrowe w Willi Idylla w malowniczej Przesiece.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa
na pobyty Świąteczne oraz Sylwestrowe
w najpiękniejszym zakątku Karkonoszy – do Przesieki do Willi Idylla, skąd rozciąga
się niezapomniany i zapierający dech
w piersiach widok na kotlinę jeleniogórską.
W ofercie dla Państwa mamy
4 pakiety do wyboru:

Pakiet I
21.12.2013 – 02.01.2014
Oferta obejmuje:
12 noclegów z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje)
Wieczerzę Wigilijną
Śniadania Świąteczne w Pierwszy i Drugi Dzień Świąt
Obiadokolacje Świąteczne w Pierwszy i Drugi Dzień Świąt
Zabawę Sylwestrową z butelką wina i wódki na parę oraz lampka szampana
na osobę.
Sauna i jaccuzi oraz siłownia.
CENA: 1499 pln za osobę

Oferta dotyczy pobytu dwóch osób w apartamencie dwupokojowym.
Dzieci do lat 3 bezpłatnie.
Dzieci do lat 7 – 50% ceny.

Przy pobycie czterech osób w apartamencie dwupokojowym,
cena pakietu wynosi: 1359 PLN
Przy pobycie pięciu osób w apartamencie dwupokojowym,
cena pakietu wynosi: 1279 PLN

Pakiet II
27.12.2013 – 30.12.2013

3 noclegi z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje)
CENA: 349 pln za osobę

cena pakietu wynosi: 289 PLN
cena pakietu wynosi: 269 PLN

Pakiet III
29.12.2013 – 02.01.2014

4 noclegi z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje)
na osobę.
Śniadania Świąteczne w Nowy Rok
Obiadokolacja Świąteczne w Nowy Rok
CENA: 549 pln za osobę

cena pakietu wynosi: 519 PLN
cena pakietu wynosi: 489 PLN

Pakiet IV
24.12.2013 – 27.12.2014
CENA: 399 pln za osobę

cena pakietu wynosi: 359 PLN
cena pakietu wynosi: 339 PLN

SYLWESTER 2013/2014

Rozpoczęcie zabawy sylwestrowej: godz.: 20:00

Obiad:
godz.: 20:30

Krem cebulowy z grzankami
Karkówka a’la Idylla
(w sosie grzybowym z zasmażaną kapustą i ćwiartkami ziemniaków)

Przystawki zimne: godz.: 21:30

Tymbaliki górskie
Półmisek mięs
Półmisek serów
Pasztet z sosem żurawinowym
Idylliczne roladki
(z szynki w musie chrzanowym)
Sałatka Świętego Antoniego
(makaronowa)
Sałatka Liczyrzepy
(z brokułami i fetą)
Sałatka jarzynowa na sposób karkonoski
Śledź spod Śnieżki
(z jabłkami w sosie jogurtowym)

Przystawki ciepłe:

Bigos Przesieczański godz.: 23:00

Barszcz czerwony z krokietem godz.: 1:00

Bufet od godz.: 20:30

Kawa
Herbata
Ciasto
Owoce
Alkohol na parę:
Butelka wina
Butelka 0.5l wódki
Lampka szampana

Serdecznie zapraszamy na zabawę sylwestrową
do Willi Idylla w pięknym górskim krajobrazie i wspaniałej atmosferze.

Powitaj z nami 2014 rok
w Willi Idylla!

2013-11-04 14:50:28
Willa Idylla
willaidylla@gmail.com
512 047 197

PLATNE PRAKTYKI:
RECEPCJONISTA NA WYSPIE FUERTEVENTURA
Hotel,w ktorym oferujemy mozliwosc odbywania praktyk nalezy do kompleksu dysponujacego szeroka skala obiektow o wysokim standardzie.Polozone w regionach, ktore nieustannie przyciagaja tlumy turystow z calego swiata, na wybrzezach goracej Hiszpanii oraz na Wyspach Kanaryjskich. Największa zaleta jest lokalizacja tuż przy plaży, kilka minut od centrum tętniącej życiem Fuerteventury. Funkcjonalne wnętrza, tradycyjna kuchnia i ciekawy program rozrywkowy to tylko niektóre atrakcje tego malowniczego miejsca, ktore umozliwia zdobycie doswiadczenia w miedzynarodowym srodowisku.
Obowiązki kandydata:
 Chcek in/check out
 Profesjonalna obsluga gosci (m.in. rozwiązywanie problemów dotyczacych rezerwacji, opóźnienia lotów, przedłużenia pobytu gości, zmiana terminow zakwaterowania etc.)
 Zarzadzanie rezerwacjami (obsluga wyspecjalizowanych programow)
 Wspolpraca z innymi dzialami hotelu
 Udzielanie informacji dotyczacych hotelu i atrakcji turystycznych w regionie

Wymagania:

 Studia w zakresie Zarządzania, Turystyki, Komunikacji, Lingwistyki, jezyków obcych
 Języki: dobry poziom języka angielskiego i hiszpańskiego (znajomosc dodatkowych jezykow bedzie dodatkowym atutem)
 Znajomość pakietu Office
 Doswiadczenie w turystyce nie jest wymagane

Oferujemy:
 Wynagrodzenie 200euro na miesiąc + darmowe zakwaterowanie w hotelu + darmowe wyżywienie oraz praca w miedzynarodowym srodowisku
Zainteresowany?
Przeslij nam swoja aplikacje, CV ze zdjęciem w języku hiszpanskim i numerem referencyjnym ER9245S na e-mail lub zarejestruj sie na naszej stronie internetowej:
EMAIL: praktyki@ies-consulting.es
WEB: http://www.ies-consulting.es/praktyki/formularz_dla_studenta.php

*Kandydacie! Do podjecia praktyk wymagana jest UMOWA O PRAKTYKI podpisana przez Uczelnie,a wiec przed podjeciem procesu upewnij sie ze taki dokument zostanie zaakceptowany. Wiecej informacji na: http://www.ies-consulting.es/praktyki/umowa_o_praktyki.php
SERWIS WYSZUKIWANIA PRAKTYK ZAPEWNIONY PRZEZ IES CONSULTING JEST BEZPLATNY. OFEROWANE PRZEZ IES CONSULTING USLUGI SA PLATNE TYLKO I WYLACZNIE JEZELI PRAKTYKANT DOSTANIE SIE NA WYBRANY STAZ W FIRMIE. WSZYSTKIE OFERTY GWARANTUJA WYPLATE, KTÓRA ZWRACA KOSZT SERWISU.

Wiecej ofert praktyk: na http://www.ies-consulting.es/praktyki/oferty_praktyk.php

2013-10-31 10:02:50
IES Consulting
praktyki@ies-consulting.es
+48222081940

dynamicznie rozwijajace sie biuro podrózy pilnie zatrudni osobe do prowadzenia portalu turystycznego

interesuje nas tylko osoba która wie jak zdobyc klientów i poprowadzic portal

praca na wysokiej prowizji a po okresie próbnym istnieje mozliwosc podpisania na stałe umowy o prace

zainteresowanych prosimy o kontakt

2013-10-20 10:45:59
PAWEŁ TOBOLCZYK
megawakacje@gmail.com
604834720
Traveliada.pl

Traveliada.pl poszukuje pracownika
Biuro Podróży Traveliada.pl we Wrocławiu, poszukuje pracownika z doświadczeniem, do działu sprzedaży. Wymagane doświadczenie w branży turystycznej, dobra znajomość oferty polskich touroperatorów oraz systemów rezerwacyjnych.

2013-10-16 16:59:34
Traveliada.pl (Dział Kadr)
praca@traveliada.pl
713405050

Szukam osoby do odbycia stażu w biurze podróży egzotycznych w Krakowie. Praca polega na obsłudze klienta ( w tym przez telefon) i obsłudze internetowej firmy prowadzenie f-cebooka itd.).

2013-10-08 10:13:29
Grzegorz Petryszak
grzegorz@gotramping.pl
510055621